GenelŞehirler Arası Nakliyat

19 Ağustos 2015

Şehirlerarası evden eve nakliyat sistematik bir çalışma sonucu yapılabilecek bir iştir.

Onur Express’i arayıp şehirlerarası evden eve nakliyat talebinizin olduğunu söylediğinizde size şehirlerarası evden eve nakliyat bölümünden bir müşteri temsilcimiz yardımcı olacaktır. Bu kişi şehirlerarası evden eve nakliyat konusunda uzman ve baştan sona nakliyat işlerinizi koordine edecek olan müşteri temsilcimizdir.

Müşteri temsilcimiz sizinle yaptığı görüşme üzerine müsait olduğunuz bir zamanda taşınacak olan eve gelerek ön inceleme yapmaktadır. Eşyanın durumu, kullanılacak olan malzeme seçimi ve kullanılacak işçi sayısı gibi bir takım teknik konuyu hesaplayarak size daha önce telefonda verdiği ortalama fiyat üzerinden son değerlendirmesini yapmaktadır. Bu işlemi istediğiniz takdirde bizlere ev eşyalarınızın resmini ya da videosunu göndererek de sağlamanız mümkün. Bunu akıllı telefon veya bilgisayar yardımı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Bu görüşme sizin istek ve dilekleriniz içinde önemli olmaktadır. Taşıma planınız yapılırken sizlerin istekleri göz önünde bulundurularak bir planlama yapılır. Anlaşma sağlandığı takdirde sözleşme yapılarak iş resmiyete dökülecektir. Belirlenen gün ve saatte belirlenen araç ve ekip evinizde olacaktır. Eşyalarınız araç üzerinden sigorta yapılarak sigorta poliçesi taşıma işlemleri başlamadan tarafınıza ibraz edilir. Eşyalarınız ambalajlanması paketlenmesi işlemleri sonucu aracımıza yerleştirilir. Size verilen gün ve saat’e yeni evinizde eşyalarının yerleşmeye başlar. Evinizi paketleyen ambalajlayan arkadaşlar yeni evinizde tekrar yerleştirmesini yaparlar. Ödeme ofisimiz ile görüşmeniz sırasında sizin ödeme şeklinize göre belirlenir.

Ankara evden eve nakliyat firmamız Ankara İstanbul ve Ankara İzmir arası evden eve nakliyat hizmetini özel fiyatları ile gerçekleştirmektedir. Dönüşümlü olarak sağladığı bu sistem ile maliyeti düşürerek sizlerin daha uygun fiyatlar ödeyerek bu iki ilimize taşınmanızı sağlamaktadır. Ankara İzmir arası ve Ankara İstanbul arası evden eve nakliyat fiyatları için mutlaka müşteri temsilcilerimiz ile görüşün.

Ankara evden eve nakliyat mükemmellik istiyorsanız doğru adrestesiniz..

Profesyonel hizmet için bizimle iletişime geçin

Onur Nakliyat

Ankara evden eve nakliyat firmamız ev eşyalarının taşınması konusunda uzman olmuş bir kadroya sahiptir. Kaliteli ve uygun nakliyat fiyatları ile evinizin taşınması için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Bize Ulaşın

0535 498 91 91

Haber Bülteni