Ankara Evden Eve NakliyatPaketleme Hizmeti

19 Ağustos 2015

Onur Express müşterilerinin isteği ve Ankara nakliyat eksperimiz tarafından yapılan inceleme sonucu paketleme malzemeleri belirlenerek nakliye günü paketleme ve ambalajlama yapılır.

Onur Express araçlarında askılı elbiseleriniz için özel taşınabilir gar dolabı bulunmaktadır. Gar dolabınız sökülmeden önce askılı elbiseleriniz portatif dolaplara alınarak nakliye sırasında ütüsü dahi bozulmadan nakliyesi gerçekleştirilir.

Onur Express arabalarında cam, porselen olan eşyalarınız için plastik esnekliği çok az olan özel bidonlar kullanılmaktadır. Kırılacak eşyalarınız sarılarak bu bidonlara yerleştirilir.

Onur Express araçlarımızda koltuk takımı, yatak vb. eşyalarınız için nakliyat sitreci diye adlandırdığımız sitrecler ile hava almayacak şekilde sarılarak üstüne bir kat daha koruyucu materyal sarılmaktadır. Böylece sitrec koruyucu bir zar görevi yaparak bulaşması söz konusu olan toz, kir vb. durumlardan korunmuş olur.

Onur Express araçlarımızda ahşap mobilyalı eşyalarınız için nakliye battaniyesi, vitrin, konsol ve beyaz eşyalarınız için havalı (patpat) naylon bulunmaktadır.

Onur Express araçlarımızda diğer paketleme malzemelerinin yanında koliler, plastik sepetlerde bulunmaktadır.

Profesyonel hizmet için bizimle iletişime geçin

Onur Nakliyat

Ankara evden eve nakliyat firmamız ev eşyalarının taşınması konusunda uzman olmuş bir kadroya sahiptir. Kaliteli ve uygun nakliyat fiyatları ile evinizin taşınması için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Bize Ulaşın

0535 498 91 91

Haber Bülteni